ГоловнаНовиниНовини за Червень 2018Закриття 208-го театрального сезону!

30 Черв.

Закриття 208-го театрального сезону!

 

 Літо - це пора відпочинку та відпусток, а для театру це ще й час підбивати підсумки сезону.

208-й театральний сезон в Одеській опері запам'ятається нашим глядачам як вже улюбленими виставами, так і новими постановками - прем'єрами опер Дж. Верді «Набукко», К. В. Глюка «Орфей та Еврідіка», Р. Вагнера «Тангейзер» у концертному виконанні,  розмаїттям концертних програм. Справжнім святом були численні вистави на сцені театру за участі запрошених солістів та диригентів! В цьому сезоні ми провели традиційні міжнародні фестивалі мистецтв, які прикрашають культурне життя нашого міста та є знаковими музичними форумами - IІI фестиваль мистецтв "Оксамитовий сезон в Одеській опері", VІ "Різдвяний фестиваль", у березні відбувся хореографічний фестиваль до 200-річчя Маріуса Петіпа.

Це, безумовно, результат згуртованої та самовідданої праці всіх служб театру! Велика подяка всім, хто перебуває на сцені і за сценою, створюючи яскраве театральне дійство.

Щиро бажаємо всім співробітникам, творчо-художньому колективу театру натхнення, добра, оптимізму і, звичайно, втілення цікавих творчих ідей у новому театральному сезоні!

А нашим дорогим глядачам ми дякуємо за те, що ви завжди з нами, гучними оплесками підтримуєте  артистів і демонструєте любов до театру!  Адже саме для вас і відбувається велике театральне таїнство! 

1-го липня, оперой К. В. Глюка "Орфей та Еврідіка" Одеська опера закриває сезон, але двері театру завжди відкриті: у дні літніх канікул ми запрошуємо маленьких шанувальників театру та їх батьків відвідати дитячі вистави (1 липня - "Білосніжка та семеро гномів", 18 липня - "Русалочка", 22 липня  - "Червона шапочка", 29 липня - Попелюшка", 31 липня - "Русалочка"), а  18 липня - Концерт органної музики. Також, кожного вечора на вас чекають цікаві вистави, яскраві події та незабутні враження!

Театральна трупа повертається до роботи у серпні: 3 і 4 серпня ви зможете відвідати дитячі балети "Пітер Пен" та "Айболіт XXI", 4 серпня  відбудеться довгоочікуваний концерт «Музичні хіти світового кіно» у виконанні солістів та оркестру театру під керівництвом диригента Віталія Ковальчука. 

5 серпня запрошуємо всіх шанувальників театрального мистецтва на відкриття 209-го театрального сезону оперою Дж.Верді "Аїда". Диригує маестро Олександру Самоїле!

 

 

 

 

Архів