ГоловнаНовиниНовини за Грудень 2018Опера "Ріголетто" під орудою Теодора Кучара!

18 Груд.

Опера "Ріголетто" під орудою Теодора Кучара!

22 грудня  о 18:30 театр представить глядачам оперу Джузеппе Верді "Ріголетто" під орудою Теодора Кучара (США)!

Теодор Кучар – американський диригент українського походження. Володар багатьох музичних нагород, найбільш записуваний серед диригентів свого покоління: здійснив записи понад 130 компакт-дисків для агенцій Naxos, Brilliant Classics, Ondine, Marco Polo, Toccata Classics.

Був артистичним директором і головним диригентом двох провідних європейських оркестрів – Національного симфонічного оркестру України і симфонічного оркестру філармонії ім. Л.Яначека(Прага,Чехія), паралельно працюючи головним диригентом Словацького національного симфонічного оркестру і «Словацької симфонієтти».

В 2011 р. Теодор Кучар став артистичним директором і головним диригентом «Orquesta Sinfonica» у Венесуелі та музичним директором і головним диригентом симфонічного оркестру філармонії у Брісбані(Австралія). Цю диригентську діяльність доповнював обов’язками артистичного директора двох найбільших у світі фестивалів камерної музики – в Австралії і США.

Тривалий час мав тісні дружні контакти з Національним симфонічним оркестром України і в 1994 р. був призначений його художнім керівником та головним диригентом. Під його керівництвом цей колектив здійснив понад 300 виступів у Києві і на чотирьох континентах, записав понад 70 компакт-дисків.

У лютому-березні 2017 р. із цим оркестром Т.Кучар дав 44 концерти у Сполучених Штатах Америки і підписав контракт на нові виступи в 2020-21 рр.

У 2016-17 рр. він, окрім виступів із симфонічними оркестрами Америки, провів майстер-класи і семінари для молодих талановитих диригентів й інструменталістів. Він гостинно виступав із симфонічними оркестрами Англії, Чехії, Ізраїлю, Венесуели та ін.. Особливої уваги заслуговують його контакти з оперними театрами, зокрема Фінляндії (понад 300 вистав).

Диригентська діяльність впродовж 2018-19 сезонів включає великі оркестри і оперні театри Анкари, Анталії, Пекіну, Буенос-Айресу(театр «Колон»), Кейптауну, Хельсінкі, Стамбулу, Харкова, Києва,Львова, Праги, Стокгольма.

Теодор Кучар співпрацював зі знаменитими артистами, серед яких Джеймс Ґелвей, Лінн Харелл, Іцхак Перельман, Йо-Йо-Ма, Роберт Левін, Мстислав Ростропович.

Архів