ГоловнаНовиниНовини за Березень 2019 ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

6 Бер.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

  • артиста-вокаліста (соліста) провідного майстра сцени (сопрано),
  • артиста-вокаліста (соліста) вищої категорії (тенор, баритон),
  • артиста-вокаліста (соліста) 1-ї категорії (меццо-сопрано),

який відбудеться 11 квітня 2019 року.

Місцезнаходження театру: 65026, м. Одеса, пров. Чайковського, 1

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
- для артиста-вокаліста (соліста), провідного майстра сцени - вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) вищої категорії не менше 5 років;
- для артиста-вокаліста (соліста) вищої категорії - вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) 1-ї категорії не менше 3-х років;
- для артиста-вокаліста (соліста) 1-ї категорії – вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) 2-ї категорії не менше 2-х років, для бакалавра - не менше 3-х років;

Для участі в конкурсі претенденти подають наступні документи:

- заява у довільній формі;
- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
- копія документу, що посвідчує особу;
- копія трудової книжки (за наявності);
- копія документу про освіту за відповідною спеціальністю;
- творче резюме.

Працівники, які знаходяться з театром в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Порядок проведення конкурсу

Перший етап конкурсу - розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі.
Другий етап конкурсу складається з двох турів:
Перший тур - виконання під рояль у глядацькій залі театру арії за вибором претендента, в якій би він міг продемонструвати повний діапазон голосу та музикальність.
Другий тур - виконання в супроводі оркестру у глядацькій залі театру одну-дві з наступних арій:

Сопрано: арія Аїди з 3-ї дії однойменної опери (Patria mia); арія Турандот з 2-ї дії однойменної опери (In questa reggia); сцена та аріозо Лізи з 3-ї дії опери «Пікова дама» (Біля Канавки), арія Тоски з 2-ї дії однойменної опери (Vissi d`arte); сцена та арія Амелії з 2-ї дії опери «Бал-Маскарад» (Ecco I`orridocampo), друга арія Ліу з опери «Турандот», арія мадам Баттерфляй з 2-ї дії однойменної опери (Un bel Li, vedremo).

Тенор: речитатив та романс Радамеса з 1-ї дії опери «Аїда» (Se quel guerrier io fossi – Celeste Aida); арія Калафа з 1-ї дії (Non piangere Liu) або 3-ї дії (Nessun dorma) опери «Турандот»; арія Каварадоссі з 1-ї дії опери «Тоска» (Recondita armonia); аріозо Германа з 1-ї дії опери «Пікова дама» (Я имени ее не знаю) та «Прости небесное созданье»; арія Дона Хозе з 2-ї дії опери «Кармен», аріозо Каніо з опери «Паяци».

Баритон: каватина Фігаро з опери Дж.Россіні «Севільський цирульник»; сцена та арія Ріголетто з 2-ї дії однойменної опери (Cortigiani, vil razza dannata); куплети Ескамільо з опери «Кармен»; арія Роберта з опери «Іоланта»; балада Томського з 1-ї дії опери «Пікова дама»; арія Князя Ігоря з опери «Князь Ігор».

Меццо-сопрано: Хабанера та Сегіділья з опери «Кармен», арія Попелюшки з опери «Попелюшка» «Non piu mesta», Заклинання Ульріки з опери «Бал-маскарад», Романс Поліни з опери «Пікова дама».

Театр не забезпечує оплату витрат, повязаних з проїздом та проживанням.
У разі укладання трудового договору (контракту) з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 04 квітня 2019 року за адресою: 65026 м. Одеса, провул. Чайковського, 1 (каб.49); електронна пошта: operaballet.odessa@gmail.com; факс (048)725-01-52.

Додаткова інформація за тел. (048)780-15-16
Конкурсна комісія

Архів