ГоловнаНовиниНовини за Квітень 2019Партію Солора в «Баядерці» 11 квітня вперше виконає Станіслав Скриннік

10 Квіт.

Партію Солора в «Баядерці» 11 квітня вперше виконає Станіслав Скриннік

У балеті Людвіга Мінкуса «Баядерка», який пройде на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету в четвер, 11 квітня, партію Солора вперше виконає Станіслав Скриннік.
 
Станіслав Скриннік – провідний майстер сцени, учасник IV Міжнародного конкурсу Юрія Григоровича «Молодий балет світу» (Сочі, 2012 рік). У 2009 році закінчив Московську державну академію хореографії по класу заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка. Виконує провідні партії в балетах «Лебедине озеро», «Спляча красуня», «Таємниця Віденського лісу», «Шопеніана», «Дон Кіхот», «Пахіта», «Крик» тощо. 
 
Також вперше в тріо Тіней глядачі побачать артисток балету Ольгу Пилипейко та Марину Стрижакову.
 
Ольга Пилипейко – лауреат ІІ премії міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої і юнацької хореографічної майстерності «Одеські перлинки» (2009 рік), гран-прі І міжнародного конкурсу класичної та сучасної хореографії «Думка-потік» (Київ, 2010 рік). У 2011 році закінчила Одеське державне училище культури і мистецтв ім. Костянтина Данькевича.
 
Марина Стрижакова закінчила факультет класичної хореографії Одеського державного училища культури і мистецтв ім. Костянтина Данькевича у 2007 році. Того ж року вступила на факультет хореографії Міжнародного слов’янського університету (Київ). У балетній трупі Одеського Національного академічного театру опери і балету працює з 2007 року.

Архів