ГоловнаНовиниНовини за Квітень 2019Оперою «Севільський цирульник» 19 квітня вперше диригуватиме Маргарита Гринивецька

16 Квіт.

Оперою «Севільський цирульник» 19 квітня вперше диригуватиме Маргарита Гринивецька

Маргарита Гринивецька вперше диригуватиме оперою «Севільський цирульник», яка пройде на сцені Одеського національного академічного театру опери і балету в п'ятницю, 19 квітня.

Маргарита Гринивецька вперше продиригувала оркестром у віці 15 років. Закінчила Одеську національну музичну академію ім. Нежданової за спеціальністю «хорове диригування» та «оперно-симфонічне диригування». У 2015 році як асистент диригента брала участь в постановці опери Пола Рудерса «Сельма» в Державній опері Баварії, а також в запису симфонічних творів Бориса Лятошинського з Симфонічним оркестром міста Бамберга для Баварського радіо. У 2016 році завоювала Гран-прі та приз глядацьких симпатій на П'ятому всеукраїнському конкурсі-фестивалі диригентського мистецтва «Музична Таврія» в Херсоні. Диригентом Одеського національного академічного театру опери та балету стала в червні 2018 року.

Також 19 квітня глядачі вперше побачать солістку Одеської опери Анастасію Мартинюк в партії Розіни. Партію Фігаро виконає Богдан Панченко, а графа Альмавіви - заслужений артист України Владислав Горай.

Архів