ГоловнаНовиниНовини за Квітень 2019Трупа театру відправляється на гастролі

18 Квіт.

Трупа театру відправляється на гастролі

В суботу, 20 квітня, почнуться гастролі артистів Одеського національного академічного театру опери та балету в Королівстві Нідерланди та Королівстві Бельгія. Глядачі в Герлені, Гаазі, Генті, Антверпені та Брюсселі побачать балети «Лебедине озеро» Петра Чайковського та «Баядерка» Людвіга Мінкуса.

Турне, в якому братимуть участь провідні артисти балету – заслужені артисти України Олена Добрянська та Сергій Доценко, а також Катерина Кальченко, Станіслав Скриннік та Дмитро Шарай – триватиме до 29 квітня.

А вже 2 травня балетна трупа почне виступати в столиці Греції, Афінах. «Лебедине озеро» в їхньому виконанні там можна буде побачити до 6 травня.

З 9 по 15 травня «гастрольну естафету» в Нідерландах та Бельгії у артистів балету приймуть оперні співаки. Вони представлять в театрах Герлена, Бреди, Остенде, Гента, Антверпена та Гааги нову редакцію опери «Мадам Баттерфляй» Джакомо Пуччіні. Її прем’єра відбулася на сцені нашого театру 5 і 6 квітня цього року.

Провідні партії в спектаклях виконають Ганна Літвінова, Катерина Цимбалюк, заслужений артист України Віктор Мітюшкін і Олег Злакоман.

Диригент усіх вистав – заслужений артист України Ігор Чернецький.

Фото Віктора Собка та Юрія Литвиненко

Архів