ГоловнаНовиниНовини за Травень 2019Соліст Одеської опери Віктор Мітюшкін отримав звання народного артиста України

10 Трав.

Соліст Одеської опери Віктор Мітюшкін отримав звання народного артиста України

Одеський національний академічний театр опери та балету з гордістю повідомляє про те, що соліст опери Віктор Мітюшкін отримав високе звання народного артиста України.

Згідно Указу Президента України №188/2019, співака відзначено «за значний особистий внесок у […] культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

Віктор Мітюшкін (баритон) – лауреат міжнародних конкурсів та учасник міжнародних музикальних фестивалів. В оперній трупі Одеського Національного академічного театру опери та балету працює з 1990 року. В період с 2003 по 2005 роки працював в Большому театрі Росії. В його репертуарі понад тридцяти провідних партій в операх «Пікова дама» та «Мазепа» Петра Чайковського, «Вогненний ангел» Сергія Прокоф’єва, «Фальстаф», «Трубадур», «Бал-маскарад», «Ріголетто», «Макбет» та «Набукко» Джузеппе Верді тощо.

Віктор Митюшкін виступав на сценах Національної опери України в Києві, Festschpil Haus у Зальцбурзі, Theatre du Chatelet в Парижі, Grand theatr в Женеві, брав участь у концертах в Мюнхені, Бонні, Берліні, Цюріху. Гастролював в Італії, Іспанії, Росії.

Є доцентом кафедри сольного співу Одеської Національної музичної академії ім. Антоніни Нежданової.

Архів