ГоловнаНовиниНовини за Травень 2019Найближча вистава «Флорія Тоска» пройде під орудою Марко Коміна (Італія-Німеччина)

10 Трав.

Найближча вистава «Флорія Тоска» пройде під орудою Марко Коміна (Італія-Німеччина)

Найближча вистава «Флорія Тоска» на сцені Одеського театру опери та балету пройде під орудою запрошеного диригента італійського походження Марко Коміна.

Марко Комін (Італія) є одним з найбільш перспективних диригентів нового покоління. Його музичні інтереси та пріоритети дуже широкі та змінюються від музики бароко до найскладнішого репертуару XX століття, а інтерпретації оперної та симфонічної музики сповнені тонкого, переконливого, захоплюючого «прочитання» партитур.

У 2012/13 та 2016/17 роках Марко Комін був головним диригентом Державного театру на Гертнерплац в Мюнхені. Там він був відмічений публікою та пресою за свої інтерпретацій «Жанни д'Арк на вогнищі» Артура Хонеггера, «Семели» Генделя, «Викрадення з сералю» Моцарта, «Іоланти» Чайковского, «Аїди» Верді тощо. Також він диригував серією дуже успішних концертів музики бароко.

Нещодавно Марко Комін мав величезний успіх у Мюнхені, коли «Сновида» Белліні була нагороджена Rose tz München і зіркою газети Abendzeitung.

У 2013 році Марко Комін був запрошений в Угорську державну оперу, де поставив «Кармен» Бізе, «Отелло» Верді, «Паяци» Леонкавалло, Сільська честь» Масканьї.

Також під його орудою шли опери «Луїза Міллер», «Набукко», «Бал-маскарад» Верді, «Дон Паскуале» Доніцетті, «Смерть в Венеції» Бріттена, «Весілля Фігаро» Моцарта, Messa di Gloria Масканьї тощо. Музикант працював в Державній опері Штудгарта, Театрі Аалто Ессена, Graz Opera, Komische Oper Berlin.

В якості запрошеного гостя Марко Комін стояв за диригентськими пультами Мюнхенської філармонії, Північно-Західної Німецької камерної філармонії, Філармонії Ессена, Державної капели Мекленбурга тощо з такими видатними солістами, як піаністка Рагна Ширмер та тенор Клаус-Флоріан Вогт.

Опера «Флорія Тоска» під орудою Марко Коміна відбудеться на сцені Одеського театру опери та балету 25 травня. Квитки замовляйте тут.  

Архів