ГоловнаНовиниНовини за Травень 2019Одразу два дебюти чекають глядачів у «Запорожці за Дунаєм»

13 Трав.

Одразу два дебюти чекають глядачів у «Запорожці за Дунаєм»

У найближчій виставі «Запорожець за Дунаєм» глядачі вперше почують сопрано Аліну Другак в партії Оксани, а баритона Олександра Стюка – в партії Султана.

Аліна Другак – володар Гран-прі міжнародного фестивалю-конкурсу «Південний експрес» та лауреат інших міжнародних і всеукраїнських конкурсів вокалістів. Закінчила навчання та асистентуру-стажування в Одеській національній музичній академії ім. Антоніни Нежданової, а 1 березня 2018 року дебютувала на сцені Одеського національного академічного театру опери і балету в партії Мікаели («Кармен» Жоржа Бізе). Також виконує партії в операх «Орфей і Еврідіка» Глюка, «Білосніжка та семеро гномів» Колмановського, «Турандот» Пуччіні тощо.

Олександр Стрюк – лауреат перший премій національних та міжнародних конкурсів і фестивалів. Отримав особисте визнання Євгенії Мірошниченко та індивідуальну премію з її фонду на музичному конкурсі імені Миколи Лисенка в Києві. Закінчив навчання та аспірантуру в Одеській національній музичній академії, а в 2003 році дебютував на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету. У репертуарі співака партії в операх «Євгеній Онєгін», «Пікова дама» та «Іоланта» Чайковського, «Травіата», «Аїда» та «Бал-маскарад» Верді, «Севільський цирульник» Россіні, «Кармен» Бізе, «Лючія ді Ламмермур» Доніцетті тощо.

Найближча вистава «Запорожець за Дунаєм» під орудою диригента Маргарити Гринивецької відбудеться в четвер, 16 травня.

Архів