ГоловнаНовиниНовини за Травень 2019Підсумки гастролей артистів нашого театру Бельгією та Нідерландами

21 Трав.

Підсумки гастролей артистів нашого театру Бельгією та Нідерландами

 З 20 по 29 квітня та з 9 по 15 травня артисти Одеського національного академічного театру опери та балету гастролювали Бельгією і Нідерландами та ще раз підтвердили свій високий рівень майстерності й професіоналізму.

Посол України в Королівстві Бельгія пан Микола Точицький, який відвідав балети «Баядерка» та «Лебедине озеро», був захоплений «емоційно прекрасними моментами спектаклів та прекрасними виконавцями Одеського національного академічного театру опери і балету».

Весняні гастролі в Антверпені, Брюсселі, Генті, Остенде відбулися з великим успіхом і тріумфально завершились оперою «Мадам Баттерфляй» у Гаазі. В залі був аншлаг, глядачі аплодували стоячи! Після вистави до наших артистів звернувся посол України в Королівстві Нідерланди пан Всеволод Ченцов. Він подякував генеральному директору Одеської опери пані Надії Бабіч, артистам театру за чудовий спектакль і привітав з успіхом. Він наголосив, що йому, як дипломату, який представляє Україну в Європі, дуже приємно бачити земляків і відчувати гордість за країну, за українських митців, які виконують дуже важливу місію у галузі культурної дипломатії.

У рамках гастрольного туру генеральний директор Одеського національного академічного театру опери та балету Надія Бабіч провела переговори з компанією MSTM B.V. Music Theatre Stage Management щодо подальшого співробітництва у цьому напрямку, а також щодо розширення гастрольного репертуару.

«З нетерпінням чекатимемо знову всю театральну трупу у Бельгії та Нідерландах! Найближча нагода – 12 жовтня, Антверпен, з прекрасною оперою Верді ‘Il Travatore’!», – такими словами дипломат та імпресаріо звернулись до одеситів.

Наші артисти також отримали схвальні відгуки в місцевій пресі:

Place de l'Opera, «Uitstekende Butterfly uit Odessa»

Basia Con Fuoco«Mooie Butterfly vOpera Odessa in het Zuiderstrandtheater»

Concertnews.be«Recensie Madama Butterfly»

Explosief«Opera ‘Madama Butterfly’ in Stadsschouwburg Antwerpen» 

Архів