ГоловнаНовиниНовини за Червень 2019Аліна Другак вперше виконає партію в опері «Дон Жуан» Моцарта

11 Черв.

Аліна Другак вперше виконає партію в опері «Дон Жуан» Моцарта

Солістка опери Аліна Другак вперше виконає партію Ельвіри в опері «Дон Жуан» В.-А. Моцарта, що відбудеться на нашій сцені 13 червня.

Аліна Другак – володар Гран-прі міжнародного фестивалю-конкурсу «Південний експрес» та лауреат інших міжнародних і всеукраїнських конкурсів вокалістів. Закінчила навчання та асистентуру-стажування в Одеській національній музичній академії ім. Антоніни Нежданової, а 1 березня 2018 року дебютувала на сцені Одеського національного академічного театру опери і балету в партії Мікаели («Кармен» Жоржа Бізе). Також виконує партії в операх «Орфей і Еврідіка» Глюка, «Білосніжка та семеро гномів» Колмановського, «Турандот» Пуччіні, «Запорожець за Дунаєм» Гулака-Артемовського тощо.

Партію Дон Жуана у виставі 13 червня виконає Василь Добровольський. В інших партіях глядачі почують народну артистку України Ларису Зуєнко (Донна Анна), заслужених артистів України Владислава Горая (Дон Оттавіо) та Дмитра Павлюка (Лепорелло), а також Анастасію Голуб (Церліна), Сергія Узуна (Командор), Юрія Дудара (Мазетто).

Диригент – заслужений артист України Ігор Чернецький.

Фото Віктора Собка

Архів