ГоловнаНовиниНовини за Червень 2019Дві артистки балету дебютують у виставі «Долі»

17 Черв.

Дві артистки балету дебютують у виставі «Долі»

Дві артистки балету вперше постануть перед глядачами в балеті «Долі» на музику Юлії Гомельської. Ганна Тютюннік дебютує в партії Дівчини, а Анастасія Руднєва – Закоханої. Вистава відбудеться на сцені Одеського оперного театру 19 червня.

Ганна Тютюннік закінчила Одеську державну хореографічну школу та Одеське державне училище культури і мистецтв ім. Костянтина Данькевича. У репертуарі балерини партії в балетах «Пахіта» та «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса, «Лебедине озеро», «Спляча красуня» та «Лускунчик» Петра Чайковського, «Жизель» Адольфа Адана тощо. Гастролювала у Швейцарії, Греції, Фінляндії, Франції, Люксембурзі, США, Канаді, Колумбії, Еквадорі, Венесуелі, Росії, на Тайвані.

Анастасія Руднєва закінчила Бурятський республіканський хореографічний коледж (Улан-Уде) в 2011 році. Виконує партії в балетах «Айболіт XXI» на музику Ніно Роти, «Баядерка» Людвіга Мінкуса, «Маскарад» Арама Хачатуряна тощо. Нещодавно глядачі вперше побачили артистку в танці «Джига» в балеті «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса.

Балет в 2-х діях «Долі» – це авторський проект Одеського оперного театру, що сміливо можна назвати «документальним балетом». Історії, представлені в ньому, засновані на реальних подіях, а авторська хореографія постановника Сергія Кона вирішена в сучасній полістилістичної манері з використанням різних танцювальних технік і елементів пантоміми.

Ганна Тютюннік в партії Амура («Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса). Фото Кирила Стоянова

Анастасія Руднєва в «Джизі» («Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса). Фото Юрія Литвиненка

Архів