ГоловнаНовиниНовини за Червень 2019Два дебюти чекають на глядача в опері «Євгеній Онєгін»

26 Черв.

Два дебюти чекають на глядача в опері «Євгеній Онєгін»

Два артисти опери вперше виконають партії в виставі «Євгеній Онєгін» Петра Чайковського, що відбудеться на сцені нашого театру завтра, 27 червня. Павла Смірнова глядачі вперше побачать в ролі Ленського, а Віталія Лісковецького – Тріке.

Павло Смірнов закінчив Одеську національну музичну академію ім. Нежданової. В 2011/2014 роках працював в Одеському театрі музичної комедії, з 2015 року працює в оперній трупі Одеського національного академічного театру опери та балету. Гастролював у Польщі, Молдавії, Болгарії, Румунії, Словенії, Чехії, Угорщині, Австрії, Німеччині, Франції, Іспанії. В репертуарі співака партії в операх «Євгеній Онєгін», «Пікова дама» та «Іоланта» Чайковського, «Князь Ігор» Бородіна, «Аїда» Верді, «Турандот» Пуччіні, «Набукко» та «Трубадур» Верді.

Віталій Лісковецький – лауреат міжнародних конкурсів, закінчив Львівську національну музичну академію ім. Лисенка. Працював солістом Львівського національного театру опери та балети ім. Крушельницької, Харківської та Дніпровської опер. Гастролював у Польщі, Росії, Китаї, Іспанії та Великій Британії. У 2016 – 2018 роках неодноразово виступав у театрах Королівства Великобританія – у Ліверпулі, Манчестері, Единбурзі, Белфасті.

Опера «Євгеній Онєгін» пройде в форматі semi-stage. Диригент – заслужений артист України Ігор Чернецький.

На фото нижче: Павло Смирнов...

...і Віталій Лісковецький

Архів