ГоловнаНовиниНовини за Серпень 2019Оперою «Кармен» завтра вперше диригуватиме В’ячеслав Чернухо-Воліч

2 Серп.

Оперою «Кармен» завтра вперше диригуватиме В’ячеслав Чернухо-Воліч

Завтра, 3 серпня, публіка вперше побачить В’ячеслава Чернухо-Воліча в якості нового головного диригента Одеської опери. Конкурс на посаду він виграв 25 червня. Тепер під орудою маестро пройде опера Жоржа Бізе «Кармен».

Сьогодні диригента було офіційно представлено оркестру та артистам театру. В’ячеслав Чернухо-Воліч також зустрівся з одеськими журналістами, яким розповів про три причини, що спонукали його взяти участь у конкурсі на заміщення посади головного диригента театру. За словами маестро це, по-перше, любов до Одеси, по-друге, високий рівень майстерності артистів, оркестру та хору театру, а по-третє – творчі контакти, які зав’язалися, коли він диригував тут оперою «Турандот» в лютому 2018 року.

До речі, В’ячеслав Чернухо-Воліч є учнем диригента Геннадія Проваторова, який у 1965 – 1968 був музичним керівником Одеського театру опери та балету. Детальнішу біографію нового головного диригента театру читайте тут.

Головну партію в опері «Кармен» 3 серпня виконає меццо-сопрано Таїсія Шафранська. Поціновувачи також почують заслужених артистів України Ірину Берлізову та Дмитра Павлюка, лауреатів міжнародний конкурсів Юлію Терещук, Зореславу Долгу, Едуарда Мартинюка, Василя Добровольського, Андрія Перфілова, Юрія Дудара та Олексія Грузіна.

Архів