ГоловнаНовиниНовини за Серпень 2019Олексій Жмуденко вперше виконає головну партію в опері «Євгеній Онєгін»

15 Серп.

Олексій Жмуденко вперше виконає головну партію в опері «Євгеній Онєгін»

Соліст Національної опери України Сергій Ковнір приєднається до артистів нашого театру, котрі прийматимуть участь в найближчій виставі «Євгеній Онєгін» Чайковського. Запрошений гість виконає партію Греміна. А в головній партії поціновувачі вперше почують баритона Олексія Жмуденка, який нещодавно став членом трупи Одеської опери.

Олексій Жмуденко – лауреат міжнародних конкурсів, випускник Київського вищого музичного училища ім. Рейнгольда Глієра та Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського. З 2011 по 2019 роки працював солістом Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. Гастролював в Італії, Швейцарії, Франції, Німеччині. До трупи Одеської опери приєднався в квітні поточного року та вже встиг постати перед публікою в образах Ебн-Хакії («Іоланта» Чайковського) та Амонасро («Аїда» Верді).

Заслужений артист України Сергій Ковнір – лауреат чисельних всеукраїнських та міжнародних конкурсів вокалістів. Закінчив Національну музичну академію України ім. Чайковського, працював солістом Будинку органної музики Дніпропетровська, Державного академічного музичного театру для дітей та юнацтва в Києві. У 2003 році його було запрошено до Національної опери України. Приймав участь у фестивалях в Саратові та Казані (Росія), а також у Зальцбурзі (Австрія). Гастролював у Німеччині, Латвії, Бельгії, Данії, Італії, Іспанії, Росії, Португалії, Франції, Голландії, Японії та інших країнах.

В опері «Євгеній Онєгін» 17 серпня прийматимуть участь солісти Одеської опери – заслужена артистка України Тетяна Спаська (Нянька), Юлія Терещук (Тетяна), Катерина Цимбалюк (Ольга), Марина Годулян (Ларіна), Павло Смирнов (Ленський), Віталій Лісковецький (Тріке) та артист хору Денис Хотячук (Зарецький).

Диригент – заслужений артист України Ігор Чернецький.

 

Олексій Жмуденко (Амонасро, "Аїда")                                Сергій Ковнір (Анджелотті, "Флорія Тоска")

Архів