ГоловнаНовиниНовини за Серпень 2019Четверо артистів балету дебютують у «Вальпургієвій ночі»

20 Серп.

Четверо артистів балету дебютують у «Вальпургієвій ночі»

Четверо артистів балету вперше з’являться перед глядачами завтра у виставі «Вальпургієва ніч». Провідні партії Мефістофеля та Вакханки станцюють Дмитро Дзеник та Марина Стрижакова, а Вікторія Воріводіна та Ілона Топчий втілять образи Німф.

Дмитро Дзеник закінчив Київське державне хореографічне училище в 2009 році. Працював в академічних театрах опери та балету Харкова та Дніпра. У 2011 році його було прийнято до балетної трупи Одеського національного академічного театру опери та балету.

Марина Стрижакова закінчила Одеське державне училище культури і мистецтв ім. Костянтина Данькевича та Міжнародний слов’янський університет (Київ). У балетній трупі Одеського національного академічного театру опери і балету працює з 2007 року. Виконує партії в балетах «Лускунчик», «Лебедине озеро», «Спляча красуня» Петра Чайковського, «Жизель» Адольфа Адана, «Пахіта» Людвіга Мінкуса тощо.

Виставу «Вальпургієва ніч» Шарля Гуно буде дано в один вечір з балетом «Пахіта» Людвіга Мінкуса. Диригент – заслужений артист України Ігор Чернецький.

На фото: сцена з вистави

 

 

Архів