ГоловнаНовиниНовини за Вересень 2019Щоденник фестивалю. День другий та третій

4 Вер.

Щоденник фестивалю. День другий та третій

У другий день V фестивалю мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері» гостей запрошував видатний піаніст Борис Блох (Німеччина). 31 серпня він дав концерт «В силуетах зали. Погляд зі сцени» з творів Ферруччо Бузоні, Фредеріка Шопена, Ференца Ліста та Сергія Рахманінова.

«Вчора був ідеальний вечір фестивальної поствагнерівської суботи. Клавірабенд Бориса Блоха, де публіка перемістилася на сцену, а оперний зал перетворився в містичні декорації до рояльної сповіді», – написала на своїй сторінці на Facebook київська музикознавчиня Анна Ставиченко. А її колежанка Ольга Стельмашевська додала: «Програма – визнання у коханні Театру, Місту, Людям, Музиці. Відчуття, що ми пили музику і вдихали театр... Фестиваль дає можливість експерименту із жанром камерного концерту фортепіанної музики. Навіть, коли виконання бездоганне, еталонне – пару делікатних нюансів, і концерт перетворюється на вигадливу, зрежисовану мінівиставу».

І якщо концерт Бориса Блоха був камерний, для обмеженої аудиторії, то гала наступного дня могли подивитися всі бажаючі. На Театральній площі біля театру пройшов грандіозний Odessa Ballet Gala Classic & Modern, в якому взяли участь зірки світового балету Наталі Куш і Метью Голдінг, провідні майстри Національної опери Наталія Мацак і Сергій Кривоконь, а також солісти і артисти балету Одеської опери.

 

Архів