ГоловнаНовиниНовини за Вересень 2019Перші дві вистави жовтня пройдуть з присвятами

28 Вер.

Перші дві вистави жовтня пройдуть з присвятами

1 жовтня в усьому світі святкується Міжнародний день музики. Також цього дня 132 роки тому було відкрито нинішню будівлю нашого театру. Перші дві вистави жовтня пройдуть з присвятами.

Так, опера «Набукко», що відбудеться на сцені театру у вівторок, 1 жовтня, пройде з нагоди присвячення звання народного артиста України солісту трупи Віктору Мітюшкіну. Він є лауреатом міжнародних конкурсів в Україні, Чехії та Бельгії; брав участь у міжнародних фестивалях ім. Петра Чайковського, ім. Леоніда Собінова, ім. Федора Шаляпіна. В Одеському національному академічному театрі опери та балету працює з 1990 року. У репертуарі співака понад тридцяти провідних партій у відомих оперних виставах.

В найближчий виставі «Набукко» Віктор Мітюшкін виконає провідну партію. В інших партіях – Наталя Павленко (Абігаїль), заслужені артисти України Тетяна Спаська (Фенена), Дмитро Павлюк (Захарія) та Владислав Горай (Ісмаель), а також солісти Аліна Ворох (Анна) і Сергій Узун (Верховний жрець).

Вперше глядачі почують Андрія Перфілова в партії Абдалло.

Вистава пройде під орудою головного диригента театру В’ячеслава Чернухо-Воліча.

А балетна трупа театру вирішила присвятити найближчу виставу «Лебедине озеро» до ювілейного 210-го театрального сезону. У середу, 2 октября, глядачі побачать заслужених артистів Олену Добрянську та Сергія Доценка в партіях Одетти-Оділлії та принца Зігфріда, В’ячеслава Кравченка в партії Ротбарта, Станіслава Варанкіна – Блазня, артистів балету в інших партіях.

Диригент – заслужений артист України Ігор Шаврук.

 

Архів