ГоловнаНовиниНовини за Жовтень 2019Народна артистка Лариса Зуєнко дебютує в «Севільському цирульнику»

16 Жовт.

Народна артистка Лариса Зуєнко дебютує в «Севільському цирульнику»

У найближчій виставі «Севільський цирульник» народна артистка України Лариса Зуєнко вперше постане перед глядачами в образі Берти. Оперу буде дано цієї п’ятниці, 18 жовтня.

Крім того, баритон Іван Фляк дебютує в партії Офіцера.

Лариса Зуєнко (сопрано) закінчила Одеську державну консерваторію (нині – Одеська національна музична академія) імені Антоніни Нежданової. В Одеській опері працює з 1988 року. Брала участь у концертах Opera Stars в Торонто, в постановках спектаклів в австрійському Куфштайні, в оперних фестивалях у Львові, в Одесі, в Катарі, Ларнаці та естонському Курессааре. Двічі артистку було запрошено у вистави Opera Bastille в Парижі: 1997 року – у «Травіату» Джузеппе Верді (партія Віолетти) та 2000 року у «Війну і мир» Сергія Прокоф’єва (партії Наташі Ростової та Дуняші). У 2000 – 2005 роках співпрацювала з компанією Ellen Kent and Opera International, гастролювала в Англії, Шотландії, Ірландії. Викладачка кафедри сольного співу Одеської Національної музичної академії імені Антоніни Нежданової.

Іван Фляк закінчив Одеську музичну академію по класу вокалу в 2008 році, а також аспірантуру цього ж вузу в 2011 році. В оперній трупі Одеського національного театру опери та балету працює з 2008 року. Гастролював в Польщі та Іспанії.

Інші партії в виставі 18 жовтня виконають Анастасія Мартинюк (Розіна), Богдан Панченко (Фігаро), заслужений артист України Владислав Горай (граф Альмавіва), Юрій Дудар (Бартоло), заслужений артист України Дмитро Павлюк (Базиліо) та Василь Добровольський (Фіорелло).

Опера пройде під орудою головного диригента театру В'ячеслава Чернухо-Воліча. 

Лариса Зуєнко та Іван Фляк. Фото: Юрій Литвиненко

Архів