ГоловнаНовиниНовини за Жовтень 2019Оголошення про проведення конкурсу

23 Жовт.

Оголошення про проведення конкурсу

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантних посад режисера (який веде виставу) та завідувача художньо-постановочною частиною

Дата і місце проведення конкурсу: 15 листопада 2019 року, Одеський національний академічний театр опери та балету (м. Одеса, пров. Чайковського, 1)

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
- для режисера (який веде виставу) – вища музична освіта другого рівня за ступенем магістра відповідного напряму підготовки. Стаж роботи в музичних театрах не менше 3 років (знання репертуару театру; комунікативність; знання сценічної структури вистав театру; вміння читати клавіри та партитури).
для завідувача художньо-постановочною частиною - вища освіта другого рівня за ступенем магістра відповідного напряму підготовки. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років (досвід роботи у галузі театрального виробництва; знання технології виготовлення декорацій, меблів, реквізиту, тощо)

Для участіу конкурсі претендентами подаються наступні документи:
- заява у довільній формі;
- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
- копія документа, що посвідчує особу;
- витяг з трудової книжки (за наявності);
- копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
- творче резюме.

Працівники, які знаходяться з театром в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.
Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:
Перший етапконкурсу - розгляд документів, поданих претендентами: 15 листопада 2019 р. о 10:30 годині.

Другий етап конкурсу – ознайомлення з професійними даними учасників у формі співбесіди: 15 листопада 2019р. об 11:00 годині.

Театр не забезпечує оплату витрат, повязаних з проїздом та проживанням.
У разі укладання контракту з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 18.00 год. 08 листопада 2019 року за адресою: 65026 м. Одеса, пров. Чайковського, 1 (каб. 49) та на електронну адресу operaballet.odessa@gmail.com;
Додаткова інформація за тел. (048)780-15-16

Конкурсна комісія 

Архів