ГоловнаНовиниНовини за Жовтень 2019Лариса Грицай вперше танцюватиме на одеській сцені головну партію в «Сплячій красуні»

24 Жовт.

Лариса Грицай вперше танцюватиме на одеській сцені головну партію в «Сплячій красуні»

Солістка балету Одеської опери Лариса Грицай вперше з’явиться на сцені театру в партії Принцеси Аврори в балеті «Спляча красуня» Петра Чайковського. Вистава відбудеться у неділю, 27 жовтня.

Лариса Грицай – дипломантка та лауреатка дитячих і юнацьких конкурсів «Фуете Артека», «Одеські перлинки», «Кришталева туфелька». Закінчила Харківське училище культури та Харківський національний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди.

З 2006 по 2019 роки працювала в балетній трупі Харківського національного академічного театру опери та балету. У 2012-2016 роках - викладачка Харківського національного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди (кафедра «Хореографія»). Гастролювала в Іспанії, Бельгії, Нідерландах, Швеції, Японії, Данії, Великобританії, Єгипті, Франції, Німеччині, Угорщині, Китаї. До Одеської опери балерину було запрошено в червні 2019 року.

Партію Принца Дезіре у виставі 27 жовтня виконає Андрій Пісарєв, Феї Бузку – Аліна Шарай, Злої феї Карабос – заслужений артист Республіки Молдова Володимир Статний.

Диригент – заслужений артист України Ігор Чернецький.

Архів