ГоловнаНовиниНовини за Жовтень 2019Анастасія Баннікова та Ірина Скринник вперше з’являться у виставі «Народження балерини»

29 Жовт.

Анастасія Баннікова та Ірина Скринник вперше з’являться у виставі «Народження балерини»

Артистки балету Анастасія Баннікова та Ірина Скринник дебютують у виставі «Народження балерини» у четвер, 31 жовтня. Перша виконає партію Феї, друга - Шопенкі. Глядачі також вперше побачать вихованку зразкового ансамблю класичного танцю «Фуете» дитячої школи мистецтв №4 Маргариту Лінгур в образі Червоної Шапочки, а артиста театру Сергія Мельникова - в менуеті.

Анастасія Баннікова – лауреатка Settimana Internazionale della Danza в Перуджі та учасниця ІІІ Міжнародного конкурсу артистів балету ім. Рудольфа Нурєєва в Будапешті. Закінчила Одеське державне училище культури і мистецтв ім. Костянтина Данькевича та Міжнародний слов’янський університет у Києві. У балетній трупі Одеського національного академічного театру опери і балету працює з 2002 року. Виконує партії в балетах «Пахіта», «Баядерка», «Дон Кіхот», «Нурієв forever…», «Лебедине озеро», «Спляча красуня», «Лускунчик», «Кармен-сюїта» та багатьох інших.

Ірина Скринник закінчила Київську муніципальну академію танцю ім. Сержа Лифаря. В балетну трупу Одеської опери артистку запрошено у 2012 року. Виконує партії в балетних виставах поточного репертуару. 

В балеті 31 жовтня ви також побачите заслуженого артиста України Сергія Доценко в партії Принца, Анастасію Черняк в партії Анни, Миколу Воріводіна в партії Арлекіна та Руслана Таліпова в партії П’єро. У виставі беруть участь інші артисти театру та вихованці зразкового ансамблю класичного танцю «Фуете» одеської дитячої школи мистецтв № 4.

Диригент – Віталій Ковальчук.

 

Анастасія Баннікова                                                                  Ірина Скринник   

Архів