ГоловнаНовиниНовини за Листопад 2019Віталій Лісковецький вперше співатиме партію Калафа в «Турандот»

15 Лист.

Віталій Лісковецький вперше співатиме партію Калафа в «Турандот»

Тенор Віталій Лісковецький вперше з’явиться перед глядачами в образі Калафа в опері «Турандот» Джакомо Пуччіні. Вистава почнеться завтра, 16 листопада, о 16:00. Три дні тому артист вперше виконав партію Сотника в опері-балеті «Вій» Віталія Губаренка.

Віталій Лісковецький – лауреат і дипломант міжнародних конкурсів. Закінчив львівську Національну музичну академію ім. Миколи Лисенка, працював солістом Львівської, Харківської та Дніпровської опер. У 2019 році запрошений до Одеського національного академічного театру опери та балету. У репертуарі співака більше п’ятнадцяти оперних партій, він гастролював у Польщі, Росії, Китаї, Іспанії та Великій Британії. У 2016 – 2018 роках неодноразово виступав у театрах Королівства Великобританія – у Ліверпулі, Манчестері, Единбурзі, Белфасті.

Головну партію в «Турандот» 16 листопада виконає Наталія Павленко. В інших ролях: народний артист України Василь Навротський (Тимур), Юлія Терещук (Ліу), Богдан Панченко, Павло Смирнов і Андрій Перфілов (Пінг, Панг і Понг), а також Сергій Красних, Юрій Дудар, Ірина Репетій, Наталія Каданцева та Микола Решетньов за участі артистів хору, оркестру та балету театру.

Вистава відбудеться під орудою головного диригента театру В'ячеслава Чернухо-Воліча.

Архів