ГоловнаНовиниНовини за Листопад 2019Віктор Томашек дебютує в партії Альберта в балеті «Жизель»

19 Лист.

Віктор Томашек дебютує в партії Альберта в балеті «Жизель»

Соліст балету Віктор Томашек вперше виконає партію Альберта в виставі «Жизель» Адольфа Адана, що відбудеться на сцені театру завтра, 20 листопада.

«Я станцював майже весь класичний репертуар, але в основному ці прем'єри відбувалися на гастролях, фестивалях або творчих вечорах поза стінами мого театру, на жаль! Тому кожен новий балет вдома – це велике щастя для мене, яким я із задоволенням поділюся з глядачем», – написав артист в своєму акаунті в Інстаграм.

Віктор Томашек – лауреат міжнародних конкурсів, входить до топ-8 найкращих танцівників України за версією ТВ-шоу «Танцюють всі» (восьмий сезон). Закінчив КДХУ в 2008 році. Виконує провідні партії в балетах «Дон Кіхот» Мінкуса, «Лускунчик», «Лебедине озеро», «Спляча красуня» Чайковського, «Спартак» Хачатуряна, «Вальпургієва ніч» Гуно тощо. Гастролює та виконує провідні партії на кращих сценах Франції, Німеччини, Італії, Голландії.

Головну партію в балеті «Жизель» 20 листопада виконає Олександра Воробьова, партію Мірти – Аліна Шарай, Ганса – Богдан Чабанюк.

Диригент – заслужений артист України Ігор Шаврук.

Архів