ГоловнаНовиниНовини за Грудень 2019Оголошено конкурс на посади солістів-вокалістів

12 Груд.

Оголошено конкурс на посади солістів-вокалістів

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артиста-вокаліста (соліста)-провідного майстра сцени (бас, тенор, сопрано), артиста-вокаліста (соліста) вищої категорії (бас, баритон, тенор, сопрано, меццо-сопрано), артиста-вокаліста (соліста) 1-ї категорії (бас, баритон, сопрано), який відбудеться 17 січня 2020 року.

Місцезнаходження театру: 65026, м.Одеса, пров.Чайковського, 1

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
- для артиста-вокаліста (соліста), провідного майстра сцени - вища освіта другого або першого рівня відповідного напрямку підготовки (магістр або бакалавр); стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) вищої категорії не менше 5 років;
- для артиста-вокаліста (соліста) вищої категорії - вища освіта другого або першого рівня відповідного напрямку підготовки (магістр або бакалавр); стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) 1-ї категорії не менше 2-х років;
- для артиста-вокаліста (соліста) 1-ї категорії – вища освіта другого або першого рівня відповідного напрямку підготовки (магістр або бакалавр); для магістра - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) 2-ї категорії не менше 2-х років;

Для участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:
- заява у довільній формі;
- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
- копія документа, що посвідчує особу;
- витяг з трудової книжки (за наявності);
- копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
- творче резюме.

Працівники, які знаходяться з театром в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.
Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:
Перший етап конкурсу - розгляд документів, поданих претендентами.
Другий етап конкурсу складається з двох турів.

Перший тур - виконання під рояль у глядацькій залі театру арії за вибором претендента, в якій би він міг продемонструвати повний діапазон голосу та музикальність.
Другий тур - виконання в супроводі оркестру у глядацькій залі театру одну-дві з наступних арій:

Сопрано: арія Аїди з 3-ї дії однойменної опери (Patria mia); арія Турандот з 2-ї дії однойменної опери (In questa reggia); сцена та аріозо Лізи з 3-ї дії опери «Пікова дама» (Біля Канавки), арія Тоски з 2-ї дії однойменної опери (Vissi d`arte); сцена та арія Амелії з 2-ї дії опери «Бал-Маскарад» (Ecco I`orridocampo), друга арія Ліу з опери «Турандот», арія мадам Баттерфляй з 2-ї дії однойменної опери (Un bel di, vedremo); арія Мімі з опери «Богема» (Si, мi chiamano Mimi).
Меццо-сопрано: хабанера та сегіділля з опери «Кармен», арія Попелюшки з опери «Попелюшка» «Non piu mesta», заклинання Ульріки з опери «Бал-маскарад», романс Поліни з опери «Пікова дама».
Тенор: речитатив та романс Радамеса з 1-ї дії опери «Аїда» (Se quel guerrier io fossi – Celeste Aida); арія Калафа з 1-ї дії (Non piangere Liu) або 3-ї дії (Nessun dorma) опери «Турандот»; арія Каварадоссі з 1-ї дії опери «Тоска» (Recondita armonia); аріозо Германа з 1-ї дії опери «Пікова дама» (Я имени ее не знаю) та «Прости небесное созданье»; арія Дона Хозе з 2-ї дії опери «Кармен», аріозо Каніо з опери «Паяци».
Баритон: каватина Фігаро з опери Дж.Россіні «Севільський цирульник»; сцена та арія Ріголетто з 2-ї дії однойменної опери (Cortigiani, vil razza dannata); куплети Ескамільо з опери «Кармен»; арія Роберта з опери «Іоланта»; балада Томського з 1-ї дії опери «Пікова дама»; арія князя Ігоря з опери «Князь Ігор».
Бас: аріозо короля Рене з опери «Іоланта»; арія Лепорелло з опери «Дон Жуан» (Madamina); арія Базіліо з опери «Севільський цирульник» (La calunnia); речитатив і каватина Захарія з опери «Набукко» (Sperate, o figli!); речитатив і арія Кривоноса з опери «Богдан Хмельницький» (Не розповів нічого).

Театр не забезпечує оплату витрат, пов'язаних з проїздом та проживанням.

У разі укладання трудового договору (контракту) з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 18.00 години 10 січня 2020 року за адресою: 65026 місто Одеса, провул. Чайковського, 1 (каб.49); електронна пошта: operaballet.odessa@gmail.com; факс (048)725-01-52.

Додаткова інформація за тел. (048)780-15-16
Конкурсна комісія 

Архів