ГоловнаНовиниНовини за Січень 2020Балети «Пахіта» та «Вальпургієва ніч» будуть відзначені двома дебютами

16 Січ.

Балети «Пахіта» та «Вальпургієва ніч» будуть відзначені двома дебютами

Два артисти балету вперше з’являться в нових образах в одноактних балетах «Пахіта» та «Вальпургієва ніч», що відбудуться у суботу, 18 січня. У першому Данило Пащук дебютує в партії Люсьєна д’Ервільї, а в другому Андрій Пісарєв – в ролі Пана.

Данило Пащук – дипломант міжнародного конкурсу «Grand-Prix Kiev» у 2017 та в 2018 роках. Закінчив Київське державне хореографічне училище у 2018 році. Цього ж року артиста було запрошено до трупи Одеського національного академічного театру опери та балету. Виконує партії в балетах «Лебедине озеро», «Лускунчик» і «Спляча красуня» Чайковського, «Маскарад» Хачатуряна тощо.

Андрій Пісарєв закінчив з відзнакою Школу хореографічної майстерності Вадима Пісарєва в Донецьку, після чого навчався в Штутгарті (Німеччина) у відомого майстра Петра Пєстова. Працював провідним солістом Донецького академічного театру опери та балету, Національної опери України в Києві, а також у Кремльовському балеті в Москві. У 2017 році був запрошений до Одеської Опери. Виконує провідні партії в балетах «Дон Кіхот», «Лускунчик», «Спляча красуня», «Лебедине озеро» тощо.

Балети «Пахіта» та «Вальпургієва ніч» відбудуться під орудою заслуженого артиста України Ігоря Чернецького.  

 

На фото: Данило Пащук в балеті «Спляча красуня» (ліворуч) та Андрії Пісарєв у «Маскараді». Фото Юрія Литвиненка

Архів