ГоловнаНовиниНовини за Лютий 2020Софія Бондарєва дебютує в партії Марі в «Балетних дивертисментах»

1 Лют.

Софія Бондарєва дебютує в партії Марі в «Балетних дивертисментах»

У концерті «Балетні дивертисменти», що відбудеться на сцені театру завтра, 2 лютого, глядачі мають нагоду вперше побачити артистку Софію Бондарєву в образі Марі з балету «Лускунчик» Петра Чайковського. Балерина також виконуватиме цю партію у виставі, що відбудеться 9 лютого.

Софія Бондарєва (на фото) є лауреаткою дитячих і юнацьких конкурсів «Кришталева туфелька», «Думка-потік», «Grand Prix Kyiv». Закінчила хореографічну школу при Дніпропетровському державному театрі опери та балету в 2017 році, а також Київське державне хореографічне училище в 2019 році. Того ж року артистку було запрошено до балетної трупи Одеської Опери. Виконує партії в балетах «Спляча красуня» Петра Чайковського, «Пахіта» Людвіга Мінкуса, кордебалетні партії у виставах поточного репертуару, бере участь у концертах. 

У «Балетних дивертисментах» також дебютує Дарина Чумакова. Вона вперше виконає партію однієї з Фей коштовностей з балету «Спляча красуня» Петра Чайковського.

Концерт «Балетні дивертисменти» 2 лютого буде дано вперше. Він складатиметься з двох відділень. В першому ви побачите фрагменти «Лускунчика», у другому – «Сплячої красуні».

Диригент – заслужений артист України Ігор Чернецький.  

Архів