ГоловнаНовиниНовини за Лютий 2020Оголошується конкурс на посаду асистента балетмейстера

19 Лют.

Оголошується конкурс на посаду асистента балетмейстера

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантної посади асистента балетмейстера.

Дата і місце проведення конкурсу: 12 березня 2020 року, Одеський національний академічний театр опери та балету (м.Одеса, пров.Чайковського, 1)

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
- вища освіта другого або першого рівня відповідного напряму підготовки (магістр або бакалавр); для магістра - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи у сфері балету не менше 5 років.

Завдання та обов'язки. Бере участь у розробленні графіка роботи з випуску окремих вистав (програм), визначає терміни проведення репетицій, запису чи розучування музичного (шумового) супроводу і представляє їх на розгляд безпосередньому керівникові. Здійснює контроль за виконанням затвердженого графіка. Проводить за дорученням керівника репетиції з артистами, які беруть участь у постановці нових та капітально-поновлених вистав (програм), а також з артистами, що вводяться у вистави поточного репертуару як дублери, чи на заміну раніше підготовлених виконавців ролей (партій). Проводить навчальну, тренувальну роботу з виконавцями. Надає їм допомогу у доборі літературного, музичного та інших матеріалів, необхідних для вирішення постановочних завдань. Веде за встановленими формами облік виходу постановочного складу на репетиції, спеціальні заняття та вистави (програми). Чергує на виставах (програмах) поточного репертуару.

Повинен знати: методи проведення репетиційної роботи; організацію творчого процесу щодо постановки нових вистав (програм); принципи роботи з художниками, балетмейстерами, диригентами і художньо-постановочною частиною; діючий репертуар; основи економіки, організацію праці й управління; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Для участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:
- заява у довільній формі;
- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
- копія документа, що посвідчує особу;
- витяг з трудової книжки (за наявності);
- копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
- творче резюме.

Працівники, які знаходяться з театром в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

Перший етап конкурсу - розгляд наданих документів, щодо відповідності кваліфікаційним вимогам.
Другий етап конкурсу – ознайомлення з професійними даними учасників у формі співбесіди.

Театр не забезпечує оплату витрат, пов'язаних з проїздом та проживанням.
У разі укладання контракту з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 20 лютого до 17.00 год. 05 березня 2020 року за адресою: 65026 м.Одеса, пров.Чайковського, 1 (каб.49) та на електронну адресу operaballet.odessa@gmail.com;
Звертатися за додатковою інформацією та для підтвердження отримання документів театром за тел. (048)780-15-16

Конкурсна комісія

Архів