ГоловнаНовиниНовини за Лютий 2020Пішов з життя народний артист України Анатолій Капустін

23 Лют.

Пішов з життя народний артист України Анатолій Капустін

Одеський національний академічний театр опери та балету з сумом повідомляє, що пішов з життя народний артист України, тенор Анатолій Капустін. 

Він закінчив Одеську консерваторію (нині – національна музична академія) ім. Антоніни Нежданової по класу педагога Зінаїди Тарасової-Добродєєвої. Працював в одеському Українському музично-драматичному театрі та Одеському театрі музичної комедії. В трупу Одеської опери співака було запрошено у 1974 році. Викладав в національній музичній академії ім. Антоніни Нежданової.

Анатолій Капустін був лауреатом міжнародного фестивалю духовної музики в Марселі (Франція), учасником міжнародного фестивалю в Единбурзі (Шотландія) та міжнародного фестивалю оперного мистецтва «Золота корона» в Одесі.

Виконував партії Германа, Водемона та короля (опери «Пікова дама», «Іоланта» та «Орлеанська діва» Петра Чайковського), Манріко, Радамеса, Ричарда та Отелло (опери «Трубадур», «Аїда», «Бал-маскарад» та «Отелло» Джузеппе Верді), Пінкертона і Каварадосси (опери «Мадам Батерфляй» та «Тоска» Джакомо Пучіні), Каніо (опера «Паяци» Руджеро Леонкавалло), Хозе (опера «Кармен» Жоржа Бізе), Андрія (опера «Катерина» Миколи Аркаса), Турідду (опера «Сільська честь» П’єтро Масканьї), Петра (опера «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка) та інші.

Гастролював у Японії, Угорщині, Румунії, Болгарії, Фінляндії, Бельгії, Греції, Іспанії, Лівані.

Співака було нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня.

Прощання з Анатолієм Капустіним відбудеться в театрі 25 лютого з 10:00 до 11:30.
 

Архів