ГоловнаНовиниНовини за Березень 2020Зірковий склад виконає «Лючію ді Ламмермур» 7 березня

5 Бер.

Зірковий склад виконає «Лючію ді Ламмермур» 7 березня

Оперу «Лючія ді Ламмермур» Гаетано Доніцетті 7 березня в нашому театрі виконуватиме зірковий склад. На ролі Лючії та лорда Енріко ми запросили заслужену артистку України Сусанну Чахоян з Національної опери України (Київ) та Віталія Білого, соліста театрів La Scala, Metropolitan Opera і Віденської державної опери.

Сусанна Чахоян (сопрано) – лауреатка низки міжнародних вокальніх конкурсів; нагороджена Орденом Святої Варвари, Золотою медаллю Міністерства культури Вірменії. Випускниця Одеської консерваторії (нині – Одеська національна музична академія) ім. А. В. Нежданової та Національної музичної академії. Солістка Національної опери України з 1999 року. Постійно виступає з сольними концертами та камерними програмами. Гастролювала в Італії, Франції, Голландії, Австрії.

Віталій Білий (баритон) – лауреат численних міжнародних вокальних конкурсів. Випускник Одеської національної музичної академії ім. А. Нежданової. У 2000 році почав кар'єру як оперний співак у Одеському національному академічному театрі опери та балету саме з партії лорда Енріко в «Лючії ді Ламмермур». Брав участь у постановках Національної опери України, працював в московському театрі «Нова опера». А з 2004 року розпочав міжнародну кар’єру. Співав у Santiago Municipal Opera, Metropolitan Opera, La Scala, Teatro Verdi, The New Israeli Opera, Bayerische Staatsoper, Віденській державній опері, Большому театрі, Маріїнському театрі та інших провідних театрах світу.

Партнерами наших гостей на сцені стануть провідні солісти Одеської опери Олег Злакоман (сер Едгар), Дмитро Павлюк (Раймонд Бідебенд), Андрій Перфілов (Норман), Ілона Скрипник (Аліса), а також Павло Смирнов, який вперше виконає партію лорда Артура.

Вистава пройде під орудою головного диригента театру В’ячеслава Чернухо-Воліча. Режисер оновлення – Павло Кошка.

Архів