ГоловнаНовиниНовини за Червень 2020Трансляція концерту 28 червня до Дня Конституції України та з нагоди завершення 210 театрального сезону в Одеській Опері

26 Черв.

Трансляція концерту 28 червня до Дня Конституції України та з нагоди завершення 210 театрального сезону в Одеській Опері

Дорогі друзі та наші улюблені глядачі!

До Дня Конституції України та з нагоди завершення 210 театрального сезону в Одеській Опері  28 червня о 19.00 відбудеться унікальна подія - пряма трансляція концерту за участю оркестру та провідних солістів театру.

В програмі - популярна та вишукана музика українських та світових композиторів. Захід  відбудеться на сцені театру та транслюватиметься на екран, розташований на Театральній площі  з англійської сторони.

Концерт буде проведено з обов’язковим дотриманням усіх вимог санітарної безпеки.

Ми ніколи не могли навіть подумати, що завершення ювілейного сезону театру відбудеться саме у такому форматі. Але ми вирішили, що у ці скрутні часи Одеська Опера має бути разом із своїми глядачами - одеситами та гостями нашого міста, тому що мистецтво завжди підтримувало людей та давало надію та віру у найкраще!

Висловлюємо глибоку подяку нашим партнерам та меценатам, які допомогли театру з організацією цієї мистецької події, такої важливої у цей непростий час: Сергію Варчуку та Владиславу Станкову.

Запрошуємо усіх провести цей вечір разом із Одеською Оперою!

Архів