ГоловнаНовиниНовини за Липень 2020Інформація щодо роботи театру у серпні 2020 р.

28 Лип.

Інформація щодо роботи театру у серпні 2020 р.

Шановні друзі!

23 липня п.р. відбулася диригентсько- режисерська колегія Одеського національного академічного театру опери та балету, на якій розглядалося питання щодо відновлення роботи театру. Відповідно до Постанови № 641 Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 театр знаходиться на простої до 31 липня.З метою поступової підготовки театру до роботи у новому 211 сезоні було прийнято рішення приступити до роботи колективу з 1 серпня. Керівникам структурних підрозділів театру необхідно до 29 липня надати керівництву театру детально опрацьовані пропозиції щодо графіків репетицій творчо- художнього персоналу з безумовним дотриманням вимог Постанови № 641 КМ України та Одеської міської комісії ТЕБ та НС.

https://www.kmu.gov.ua/…/pro-vstanovlennya-karantinu-ta-zap…

Отже, з 1-го серпня передбачено проведення репетицiй і пiдготовку до роботи з репертуаром, який складатиметься з концертних програм та вистав, що не потребують задiяння великого складу оркестру та хору.
Першi довгоочікуванi зустрiчi з глядачем мають вiдбутися 8 - 9 серпня - на вас чекатимуть улюблені арiї, пiснi, cцени з опер у виконанні артистів Одеської опери.

Слiдкуйте за новинами!

Архів