ГоловнаНовиниНовини за Липень 2020ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

31 Лип.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантних посад диригента 1-ї категорії, асистента диригента

 і асистента хормейстера

 

Дата і місце проведення конкурсу:  18 серпня 2020 року, Одеський національний академічний театр опери та балету (м.Одеса, пров.Чайковського, 1)

 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

- для диригента 1-ї категорії - вища освіта другого або першого рівня відповідного напряму підготовки (магістр або бакалавр); для магістра – без вимог до стажу роботи, для  бакалавра – стаж роботи за професією диригента II категорії не менше 2 років;

- для асистента диригента і асистента хормейстера - вища освіта другого або першого рівня відповідного напряму підготовки (магістр або бакалавр); для магістра - без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи в галузі культури не менше 2 років.

 

Завдання та обов'язки:

- для диригента 1-ї категорії – здійснює самостійно музичну роботу з постановки нових і поновлення раніше створених вистав (програм). Диригує оркестром. Вводить разом з режисером-постановником нових виконавців партій, проводить виховну роботу з творчим колективом, здійснює контроль за якістю вистав (програм) поточного репертуару. Організує роботу з підготовки і випуску дорученої йому вистави (програми). Розробляє план проведення репетиційного процесу. За дорученням керівництва проводить роботу з композиторами над новими творами. Забезпечує своєчасний випуск дорученої йому постановки в межах передбачених термінів і витрат. Бере участь у заходах з вивчення глядацької аудиторії і популяризації досягнень музичного мистецтва, в заходах з підвищення кваліфікації творчих працівників;

- для асистента диригента і асистента хормейстера -  бере участь у розробленні графіка роботи з випуску окремих вистав (програм), визначає терміни проведення репетицій, запису чи розучування музичного (шумового) супроводу і представляє їх на розгляд безпосередньому керівникові. Здійснює контроль за виконанням затвердженого графіка. Веде за встановленими формами облік виходу постановочного складу на репетиції. Чергує на виставах (програмах) поточного репертуару.

 

Повинен знати:

- диригент 1-ї категорії - чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; методологію творчого процесу; теорію диригування; основи сценічного оформлення; класичний та сучасний репертуар; історію музики і театру; основи музичної драматургії, акторської майстерності; методику вокальної педагогіки, вокального мистецтва, роботи із співаками над партіями; основи економіки, організацію праці та управління; основи авторського права; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 

- асистент диригента і асистент хормейстера - методи проведення репетиційної роботи; організацію творчого процесу щодо постановки нових вистав (програм); принципи роботи з художниками, балетмейстерами, диригентами і художньо-постановочною частиною; діючий репертуар; основи економіки, організацію праці й управління; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Для  участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

- заява у довільній формі;

- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

- копія документа, що посвідчує особу;

- витяг з трудової книжки (за наявності);

- копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

- творче резюме.

 

Працівники, які знаходяться з театром в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

 

Конкурс проводиться в один день у два етапи:   

Перший етап конкурсу - розгляд наданих документів, щодо відповідності кваліфікаційним вимогам.

 

Другий етап конкурсу:

- для асистента диригента і асистента хормейстера – ознайомлення з професійними даними учасників у формі співбесіди.

 

- для диригента 1-ї категорії - другий етап конкурсу складається з двох турів.

 

Перший тур – робота з солістами за участю концертмейстера над однією з наступних опер (за вибором членів конкурсної комісії):

-         «Аїда» Дж.Верді;

-        «Євген Онєгін» П.Чайковський;

-         «Севільський цирульник» Дж.Россіні.

 

Другий тур - диригування за участю оркестру і солістів фрагментів з наступних опер (за вибором членів конкурсної комісії) :

-        «Севільський цирульник» Дж.Россіні – фінал першого акту;

-        «Травіата» Дж.Верді – фінал «Бал у Флори»;

-        «Євген Онєгін» П.Чайковський – четверта картина.

 

Театр не забезпечує оплату витрат, пов'язаних з проїздом та проживанням.

У разі укладання контракту з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

 

Документи для участі у конкурсі приймаються до 17.00 год. 14 серпня  2020 року за адресою: 65026 м.Одеса, пров.Чайковського, 1 (каб.49) та на електронну адресу operaballet.odessa@gmail.com;

Звертатися за додатковою інформацією та в обов’язковому порядку для підтвердження отримання документів  театром за тел. (048)780-15-16

 

                                             Конкурсна комісія

Архів