ГоловнаРепертуарАрхівКонцерт Діни Йоффе і Михайла Ваймана

Концерт Діни Йоффе і Михайла Ваймана

Концерт Діни Йоффе і Михайла Ваймана

Диригент - заслужений артист України Ігор Шаврук


Творча біографія Михайла Ваймана

Михайло Вайман 

(Ізраїль - Німеччина) 
 
 
Михайло Вайман - професор по класу скрипки Вищої музичної школи в Кельні (Німеччина), художній керівник фестивалю та мастеркласу «Musicalsummer» в Малазі (Іспанія). 
Лауреат міжнародних конкурсів скрипалів. 
 
Михайло Вайман народився в Одесі. У своєму рідному місті він закінчив школу ім. проф. П. С. Столярського (клас Леоніда Мордковича). Потім продовжив музичну освіту в Московській консерваторії ім. П. І. Чайковського під керівництвом легендарного скрипаля Давида Ойстраха та Семена Снітковського. 
Вже на початку своєї кар'єри М. Вайман отримав схвальні відгуки критиків. Його називали «Поетом скрипки, що володіє благородним, своїм особливим тоном і який вирізняється глибоким розумінням музики». 
В репертуарі виконавця - все скрипкові сонати Л. Бетховена, Й. Брамса, Р. Шумана, С. Прокоф'єва, Ф. Шуберта, Д. Шостаковича, К. Шимановського, сонати для скрипки соло Й. С. Баха та Е. Изаи і ін . 
М. Вайман - перший виконавець ряду творів сучасних композиторів (Б. Тіщенка, Л. Гофмана, Д. Смирнова, Е.Фірсова) 
 
Гастролював в США, Канаді, Європі, Японії, де виступав з відомими оркестрами, серед яких Берлінський симфонічний оркестр під управлінням Гюнтера Хербіха, Академічний симфонічний оркестр Московської філармонії під управлінням Юрія Симонова, Заслужений колектив Росії Академічний симфонічний оркестр Санкт-Петербурзької філармонії під управлінням Арвіда Янсонса, Литовський камерний оркестр під орудою Саулюса Сондецкіса, Лондонський камерний оркестр солістів, Токійський камерний ансамбль та ін. 
 
Брав участь у багатьох фестивалях камерної музики, де виступав разом з відомими музикантами, такими як Пауль Бадура-Шкода, Юрій Башмет, Маріо Брунелло, Діна Йоффе, Акіко Ебі. 
 
М. Вайман виступав з концертами в Барбікан хол в Лондоні, Бунка Кайкан театр в Токіо, Концертному залі «Плейель» в Парижі, у Великому залі Московської державної консерваторії ім. П. І. Чайковського та в Концертному залі ім. П. І. Чайковського в Москві. 
З 1989 по 1997 рр. був професором Rubin Academy of Music, Tel Aviv. 
З 1995 по 1999 рр. - запрошений професор в університеті образотворчих мистецтв і музики в Нагоя, Японія. 
 
М. Вайман зробив численні записи творів різних композиторів для радіо і телебачення.

Творча біографія Діни Йоффе

ДІНА Йоффе 

(Ізраїль - Німеччина) 
 
 
Лауреат міжнародних конкурсів ім. Роберта Шумана (1974, Цвіккау, Німеччина) та конкурсу піаністів імені Фредеріка Шопена (1975, Варшава, Польща). 
 
Випускниця Московської державної консерваторії ім. П. І. Чайковського (клас професора Віри Горностаєвої). 
 
Концертна діяльність Діни Йоффе добре відома цінителям музики Європи, Японії, США.
Піаністка виступала з сольними концертами в Барбікан Холл (Лондон), Сантори Холл і Минато Мірай Холл (Токіо), Залі Верді на «Музичних вечорах» в Мілані, Музікферайн і Концертхаус у Відні, у Великому залі Московської консерваторії, Королівському палаці в Гаазі для Її величності Королеви Беатрікс. 
Діна Йоффе співпрацювала з видатними оркестрами, такими як Філармонійний оркестр Ізраїлю під керівництвом Зубіна Мети, NHK під керівництвом Невілла Маринера, Оркестр Московської філармонії під керівництвом Валерія Гергієва і Дмитра Китаенко, Токійський столичний симфонічний оркестр під керівництвом Джеймса де Пріста, Оркестр «Кремерата Балтика» під керівництвом Гідона Кремера, «Солісти Москви» Юрія Башмета, Симфонічний оркестр Варшави Йержі Каспшика. 
 
Піаністка брала участь у міжнародному фестивалі «Шопен і його Європа» в Варшаві, Міжнародному фестивалі ім. Ф. Шопена у Душниках, Музичному фестивалі в Байройті (Німеччина), Міжнародному Фестивалі «Ельба - Музичний Острів Європи» (Італія), Музичному фестивалі «Самміт» (США). 
 
З 1989 по 1996 рр. - Професор Rubin Academy of Musik в Тель-Авіві.
В 1995 - 2000 рр. - запрошений професор Aichi University of Arts. Викладала на Yamaha Master Classes в Парижі і Токіо.
З 2000 р - запрошений професором Summit Musik Festival в Нью-Йорку.
 
Дає майстер-класи в Німеччині, в Королівській Академії музики в Лондоні. Почесний член Японської асоціації викладачів гри на фортепіано
Художній керівник фестивалю та майстер-класів у Франції та Іспанії.

І відділення

1. В. – А. Моцарт

Увертюра до опери «Весілля Фігаро»

 

2. Г. Венявський

Фантазія на теми з опери Шарля Гуно «Фауст», op. 20

 

ІІ відділення

1. Е. Шоссон

Поема для скрипки з оркестром, op. 25

 

2. Ф. Шопен

Концерт для фортепіано з оркестром №1 e-moll

 

Видео

Вересень, 2020

ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456789101112131415161718192021222324252627282930