ГоловнаРепертуарАрхівКонцерт зірок оперної сцени

Концерт зірок оперної сцени

Концерт зірок оперної сцени

Концерт зірок світової оперної сцени
Анни Самуїл (Deutsche Staatsoper) і Вiталiя Бiлого (Bayerische Staatsoper)
Програма на 2 відділення

Тривалість концерту з урахуванням антракту: 2 години 30 хвилин

Диригент - народний артист Республіки Молдова Олександру Самоїле


Перше відділення. Арії та дуети з опер Джузеппе Верді

1. Увертюра до опери «Сила долі»
2. Арія Амалії з опери «Розбійники»
3. Арія Макбета з опери «Макбет»
4. Увертюра до опери «Сицилійська вечірня»
5. Болеро Єлени з опери «Сицилійська вечірня»
6. Дует Вiолетти та Жоржа Жермона з опери «Травiата»  

 

Друге відділення. Сцени з опери Петра Чайковського «Євгеній Онєгін»

1. Вступ до опери
2. Сцена листа Тетяни
3. Сцена та арія Онєгіна
4. Вальс
5. Полонез
6. Сцена та аріозо Онєгіна "Ужель та самая Татьяна..."
7. Заключна сцена


 

 

Про Анну Самуїл

«Анна Самуїл – одна з найбільш затребуваних у світі російських співачок, яка зробила в останні роки блискучу кар'єру на міжнародній арені». (Belcanto.ru)

Анна Самуїл закінчила Московську консерваторію за класом сольного співу у професора Ірини Архипової в 2001 році, в 2003 - аспірантуру.

У 2001 - 2001 була солісткою Московського академічного музичного театру ім. Станіславського і Немировича-Данченка.

На європейській сцені дебютувала в 2003 році в партії Віолетти в Німецькій державній опері в Берліні (диригент - Даніель Баренбойм), після чого стала провідною солісткою Deutsche Staatsoper unter den Linden в сезоні 2004 - 2005 років. У цьому театрі заспівала партії Віолетти («Травіата»), Адіни («Любовний Напій»), Мікаели («Кармен»), Донни Анни («Дон Жуан»), Мюзетти («Богема»), Єви («Нюрнберзькі мейстерзінгери»), Аліси Форд («Фальстаф»).

У жовтні 2006 виконала провідну жіночу партію в постановці опери Моцарта «Дон Жуан» на сцені міланського театру La Scala. «У мене захопило дух, коли я зрозуміла, що я – перша в історії російська співачка, яка співала партію Донни Анни в Ла Скала», – сказала Анна в одному з інтерв'ю.

У грудні того ж року Анна Самуїл була запрошена в «Метрополітен-опера» (Нью-Йорк), де виконала в партію Мюзетти в опері «Богема». Її партнерами були Анна Нетребко та Роландо Віллазона, диригував Пласідо Домінго.

У квітні 2007 вперше виступила в Bayerische Staatsoper (Мюнхен), заспівавши Віолетту («Травіата»), а влітку відбувся її дебют на Зальцбурзькому фестивалі в партії Тетяни («Євгеній Онєгін»). Виступ отримав захоплені відгуки в пресі та успіх у австрійської публіки. Прем'єра вистави транслювалася в прямому ефірі каналів ORF і 3Sat. 

Анна Самуїл виконує арію Тетяни з опери «Євгеній Онєгін» (Зальцбург, 2007) 

Анна також виступала в Opera de Lyon і на Единбурзькому Міжнародному фестивалі, Staatsoper Hamburg, Vest Norges Opera в Норвегії, в Grand Theatre Luxembourg, в театрі Tokyo Bunka Kaikan, а також на оперному фестивалі в Екс-ан-Провансі. 

Анна Самуїл - переможець багатьох міжнародних конкурсів: Claudia Taev в Естонії, XIX Міжнародного конкурсу ім. Михайла Глінки (2001), конкурсу вокалістів Riccardo Zandonai в Італії (2004); лауреат III премії XII Міжнародного конкурсу ім. Петра Чайковського (Москва, 2002), лауреат міжнародних конкурсів Neue Stimmen (Німеччина) і Franco Corelli (Італія). Лауреат премії Фонду Ірини Архипової за 2003 рік («За перші творчі перемоги у галузі музично-театрального мистецтва»). За підсумками 2007 року співачка отримала Daphne preis (приз німецької преси і глядачів) як краща молода артистка, яка виступає на театральних сценах Берліна. 

   

Веде активну концертну діяльність. Серед найбільш яскравих виступів – концерти на фестивалі Diabelli Sommer (Австрія), в Konzerthaus Dortmund, на фестивалі Theater Kahn в Дрездені, в залі Palais des Beaux Artes і на сцені театру La Monnaie в Брюсселі, на сцені Salle aux Grains в Тулузі (Франція) і в театрі Opera du Liege (Бельгія). 

«У мене є улюблена цитата: «Music is life, the rest is just details» (Музика – це життя, решта деталі)», – каже Анна Самуїл.  

О Виталии Билом

Выпускник Одесской консерватории (ныне – Одесская Национальная музыкальная академия) им. Антонины Неждановой, где обучался хоровому дирижированию у профессора Аллы (Алисы) Серебри и сольному пению у профессора Юрия Тетери.

Начал карьеру оперного певца в 2000-м году, дебютировав в партии Жоржа Жермона («Травиата» Джузеппе Верди) на сцене Одесского театра оперы и балета. Позже артист попал на сцену Национальной оперы Украины, а впоследствии был принят в труппу московского театра «Новая Опера». После ряда побед на международных вокальных конкурсах начал выступать на сценах Метрополитен-опера (Нью-Йорк), Опера Сантьяго (Чили), затем – ведущих театров Италии.

С 2011 года певец также задействован в постановках Theatre du Capitole (Тулуза, Франция), Bayerische Staatsoper (Мюнхен, Германия), Национальной оперы Израиля (Тель-Авив). В сезоне 2012 – 2013 годов поёт в Национальной опере Израиля, театре La Scala (Милан, Италия) и Баварской государственной опере.

 

В репертуаре Виталия Билого – ведущие партии в операх «Лючия ди Ламмермур» Гаэтано Доницетти, «Евгений Онегин», «Иоланта» и «Орлеанская дева» Петра Чайковского, «Травиата», «Луиза Миллер», «Аттила», «Набукко» и «Трубадур» Джузеппе Верди, «Царская невеста» и «Снегурочка» Николая Римского-Корсакова, «Борис Годунов» и «Хованщина» Модеста Мусоргского, «Война и мир» Сергея Прокофьева и множества других. 

Видео