ГоловнаРепертуарАрхів"Оплески трьом поколінням"

"Оплески трьом поколінням"

"Оплески трьом поколінням"

Концерт-вистава на 2 відділення.

Концерт-виставана дві дії.

У цей вечір перед очима глядачів пройдуть три покоління співаків, багато з яких досі активно зайняті у виставах театру. Естафета трьох поколінь солістів балету буде представлена в танцюючих сьогодні артистах, педагоги яких самі ще недавно прикрашали цю сцену.

Прозвучать сцени з опери Леонкавалло "Паяци" - солісти - народні артисти України Володимир Тарасов та Анатолій Капустін, уривки з опери Мусоргського "Борис Годунов" (Сцена біля фонтану - солісти - заслужені артисти України Олена Стародубцева і Валерій Бендеров), Сцена у Василя Блаженного - солісти народні артисти України Анатолій Бойко, Анатолій Капустін та соліст опери Сергій Красних, Монолог Бориса - народний артист України Володимир Тарасов).

Глядачі почують уривки з двох опер Дж. Россіні: безсмертного Цирульника у виконанні заслуженої артистки України Ірини Берлізової і Вадима Черніговського, а також опери "Подорож до Реймса", яка нещодавно одержала популярність, у виконанні 14 солістів всіх трьох поколінь, включаючи народних артистів України Людмилу Ширіну і Василя Навротського.

З балетів ми побачимо "Видіння троянди" в хореографії Михайла Фокіна з Елліною Походних і Дмитром Шараєм, Па де сіз з балету "Маркітантка" (Хореографія П'єра Лакотта) за участі солістів Катерини Бартош та Станіслава Варанкіна. А на закінчення концерту пройдуть оперні та балетні сцени з двох найулюбленіших українських опер: "Наталки Полтавки" М. Лисенка і "Запорожця за Дунаєм" С. Гулака-Артемовського, в яких братимуть участь народна артистка України Валентина Васильєва, артисти Юрій Дудар, Сергій Красних і заслужені артисти України Владислав Горай, Наталя Шевченко, Віра Ревенко, Надія Шакун.

Цей святковий концерт буде завершено "Українською сюїтою" із "Запорожця за Дунаєм" (соліст - Павло Гриць).

Беруть участь солісти опери та балету, хор, оркестр театру

Дитячий хор «Перлини Одеси» (художній керівник - Лариса Гарбуз)

Диригенти - заслужений діяч мистецтв України Вадим Перевозніков, Борис Блох, Віталій Ковальчук, Валерій Регрут, Ігор Чернецький

Режисер - Оксана Тараненко

Балетмейстер - заслужений артист Росії Юрій Васюченко

Хормейстер - заслужений діяч мистецтв України Леонід Бутенко

Режисер, що веде концерт - заслужений працівник культури України Наталія Григор

 

 


Видео

    Грудень, 2020

    ПнВтСрЧтПтСбНд
     12345678910111213141516171819202122232425262728293031