ГоловнаРепертуарКонцертиБалетні дивертисменти

Балетні дивертисменти

Балетні дивертисменти

У програмі фрагменти з балетів Д. Шостаковича, Л. Мінкуса, Ж. Бізе – Р. Щедріна, Б. Асаф’єва, Ш. Гуно, сучасні хореографічні мініатюри.

Тривалість: 1 година (без антракту)

 

Художня керівниця проєкту – народна артистка України Олена Барановська

Художник – Ігор Анісенко

Використовується фонограма

 

 

Беруть участь:

лауреатка міжнародних конкурсів Наталія Куш, Т. Афанютіна, В. Бережна, О. Воробйова, О. Воробйова, О. Воронцова, лауреатка міжнародних конкурсів Наталія Куш Н. Івасенко, А. Руднєва, М. Рязанцева, К. Томашек, А. Шарай, заслужений артист України С. Доценко, С. Варанкін, Д. Васильєв, М. Воріводін, П. Гриць, лауреат міжнародних конкурсів  Р. Лобкін, Ю. Марченко, Д. Пащук, лауреат міжнародних конкурсів А. Пісарєв, С. Скриннік, Р. Таліпов, лауреат міжнародних конкурсів  В. Томашек, Б. Чабанюк, Д. Черняк, Д. Шарай

 

 


Програма 26.09.2020

 1. Музика Жоржа Бізе - Родіона Щедріна

Хореографія Альберто Алонсо в редакції Азарія і Олександра Плісецька
Adagio з балету «Кармен-сюїта»
Виконують Марія Рязанцева та Богдан Чабанюк
 
2. Музика Фридерика Шопена
Хореографія Михайла Фокіна в редакції Надії Федорової
Вальс № 7 з хореографічної сюїти «Шопеніана»
Виконують солістка Австралійського балету Мельбурна Наталія Куш і Юліан Марченко
 
3. На музику «Адажіо» Томазо Альбіноні
Хореографія Бориса Ейфмана
«Пізнання»
Виконують Андрій Писарєв і артисти балету
 
4. Музика Адольфа Адана
Хореографія Маріуса Петіпа
Фрагменти з балету «Корсар»
Pas d'Esclave - Анастасія Черняк і Денис Черняк
Варіація - Наталя Івасенко
 
5. Музика Дольче Понтеса
Хореографія Єгора Дружиніна
«Ностальгія»
Виконує Вікторія Бережна-Соловйова
 
6. Музика Шарля Гуно
Хореографія Леоніда Лавровського в редакції Юрія Васюченко
Фрагменти з балету «Вальпургієва ніч»
Вакханка - Марина Стрижакова
Пан - Павло Гриць
Німфи - заслужена артистка України Ольга Рожевіч, Лариса Грицай (вперше в партії), Влада Арізонова (вперше в партії)
Сатири - Микола Воріводін, Станіслав Варанкіна, Денис Васильєв, Роман Лобкін
 
7. Музика Цезаря Пуні
Хореографія Артура Сен-Леона і Маріуса Петіпа
«Тріо Океану і Перлин» з балету «Коник-Горбоконик»
Виконують Олександра Воробйова, Ольга Воробйова, Данило Пащук
 
8. Музика Сержа Упена, Жерара Ванденбрука, Ервана Меллека, Джованні Солліма, Анрі Торгу, Макса Ріхтера, Петеріса Васкса
Хореографія Андрія Меркур'єва
Фрагменти з балету «Крик»
Лаптєв - Станіслав Скринник
Богиня - Тетяна Афанютіна
Антипод - заслужений артист України Сергій Доценко
 
9. Музика Жака Бреля
Хореографія Бена ван Каувенберге
«Буржуа»
Виконує Андрій Писарєв
 
10. Музика Людвіга Мінкуса
Хореографія Олександра Горського
Фрагменти з балету «Дон Кіхот»
Adagio - Аліна Шарай, Дмитро Шарай
Варіації - Наталя Івасенко, Марія Рязанцева, Віктор Томашек

Видео

Заказать билет

31 Жовтня, Сб

Жовтень, 2020

ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345678910111213141516171819202122232425262728293031