Подорож в оркестр

ГоловнаРепертуарКонцертиПодорож в оркестр

Подорож в оркестр

Подорож в оркестр

Дитяча пізнавально-розважальна програма «Подорож в оркестр» в рамках проекту «Одеська опера - дітям»
 
Одеська опера запрошує маленьких глядачів та їхніх батьків в таємничий і прекрасний світ Музики! Подорожуючи в Оркестр, пізнаючи світ Опери та Балету разом з автором і ведучою циклу Людмилою Сергійчук, на вас чекають сюрпризи і музичні відкриття.
 
Перший концерт циклу «ПОДОРОЖ В ОРКЕСТР», який відбудеться 25 березня, подарує всім присутнім море гарного настрою! Про складне потрібно розповідати весело, щоб підкорити найщирішу, доброзичливу і непосидючу - дитячу аудиторію! Уміння підібрати ключик до сердець дітей - особливий дар, безцінний подвійно, якщо мова йде про таку складну тему, як класична музика. Для цього потрібен нестандартний підхід, мало того, - особливий талант, яким володіють автори проекту!
 
Які захоплюючі історії про музичні інструменти, оркестр, диригента і диригентську паличку повідає автор програми і артисти театру? - про це ви дізнаєтеся, побувавши на концерті, - головне, щоб було весело! Дітям дозволяється не соромитися, сміливо відповідати на питання, підспівувати голосно і з виразом, слухати і дивитися - уважно, щоб не упустити щось важливе і цікаве. І тоді нудно не буде! Барвисте оформлення концерту, візуальним доповненням якого стануть відеоматеріали, фрагменти з мультфільмів, відмінна гра музикантів і чудова музика подарують справжню радість всім глядачам.
 
У програмі концерту звучатиме чарівна музика Л. Андерсона, В. А. Моцарта, К. Дебюссі у виконанні оркестру театру (диригент - Віталій Ковальчук) і дитячого хору «Перлини Одеси» (Художній керівник - Лариса Гарбуз). Постановку яскравих хореографічних номерів здійснив заслужений артист України Гаррі Севоян.
 
Тривалість заходу: 75 хвилин (1 відділення без антракту).
 
 

 


Відео

Видео

Вересень, 2020

ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456789101112131415161718192021222324252627282930