ГоловнаРепертуарОпериКарменКороткий змістДія друга

Дія друга

Таверна поблизу Севільї. Кармен задумлива, не відповідає ні на компліменти Цуніги, ні на залицяння тореадора Ескамільо. Після того, як гості пішли з таверни, почалось інше життя: контрабандисти Ремендадо і Данкайро, в банді яких промишляє Кармен, а також її подруги Мерседес і Фраскіта обговорюють план чергової справи. Кармен відмовляється брати в ньому участь: вона чекає в таверні коханого – сержанта Хозе.
 
Коли приходить Хозе, Кармен радісно зустрічає його, співає і танцює тільки для нього. Чути сигнал до збору, Хозе повинен повернутися до казарми, він – солдат і закон вимагає з'явитися на перекличку, інакше його оголосять дезертиром. Свавільна Кармен хоче прогнати його. Хозе розповідає їй про своє кохання, показує зів'ялу квітку, яку він зберігає, як пам'ять про її кохання. Кармен непохитна – якщо він дійсно кохає її, то повинен все кинути і піти разом з нею та її товаришами в гори, де їх чекає свобода.
 
Хозе намагається піти, але на порозі він зустрічається з Цунігою, який хоче домогтися прихильності Кармен. Сержант не може змиритися з цим і, втративши голову, кидається на нього зі зброєю. Контрабандисти розбороняють суперників, але пізно: Хозе переступив закон і тепер його чекають в'язниця і шибениця. «Ні, свобода і кохання!» – торжествує Кармен. Тепер йому не залишається нічого іншого, як стати на злочинний шлях.

Видео

    Листопад, 2020

    ПнВтСрЧтПтСбНд
          123456789101112131415161718192021222324252627282930