ГоловнаРепертуарОпериПікова дамаПреса - про виставу

Преса - про виставу

Одеське облрадіо: «Зустріч для вас – опера «Пікова дама»

Ефір від 20 жовтня 2013 року. Автор і ведуча – Ірина Сечковська.

Слухати


Газета «Вечірня Одеса»: «Пікова дама» знову на одеській сцені

«Одеський національний академічний театр опери та балету провів дві прем'єрні вистави опери Петра Ілліча Чайковського «Пікова дама». Ця перлина оперної класики в різних прочитаннях виникає в репертуарі нашого театру».

Читати повністю


Клуб журналістів «ЯТЬ»: Повернення « Пікової дами»: три карти та трохи містики

«Здається, що вся ця історія – не більш ніж злий жарт, партія в штоссе, що розіграна виконавцями волі Бога, які замість карт використовували долі Лізи, Германа, Графині».

Читати повністю


«Одеський вісник»: «Рок мечет, я играю...»

«Прем'єра « Пікової дами» на одеській сцені аж ніяк не стала черговою банальною ілюстрацією класичного твору. Театр, зберігши професійні канони, запропонував шанувальникам опери сучасне прочитання і Чайковського, і Пушкіна».

Читати повністю


OperaNews.Ru: «Ненафталіна класика»

«У виставі Тітеля практично немає головоломок: це не ребус для інтелектуалів, але живий театр, де панує почуття, емоція, порив, одержимість – тобто всі необхідні компоненти опери Чайковського. Основні ходи режисури читаються вільно, змушуючи глядача зануритися в дивовижний світ опери, співчувати її героям – такі якості сьогодні рідко попадаються на оперній сцені, де панують хитромудрі загадки, які нічого не дають ні розуму, ні серцю. Постановка Тітеля щасливо уникає цієї моди, даючи собою прекрасний образ саме музичної режисури».

Читати повністю 


Радіо «Орфей»: Прем'єра «Пікової дами» в Одесі

Радіо «Орфей», Російський державний музичний телерадіоцентр. Автор і ведучий програми «Оперні пристрасті» Микола Рибінський - про прем'єру опери Петра Чайковського «Пікова дама» (режисерська версія народного артиста Росії Олександра Тітеля) в Одеському Національному академічному театрі опери та балету. Ефір від 10 листопада 2013 року.

Слухати


Видео

    Жовтень, 2020

    ПнВтСрЧтПтСбНд
       12345678910111213141516171819202122232425262728293031